İSMMMO Pendik Temsilciliği Ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği  Derneği Pendik Şubesinin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ve 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeni ile düzenlenen Yemek

İSMMMO Pendik Temsilciliği Ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği  Derneği Pendik Şubesinin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ve 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeni ile Pendikli Muhasebecilerle kaynaşma ve kutlama yemeğini Pendik Divan Asia Otelde 10 Mart 2018 tarihinde  tertiplemiştir.

Yemekte açılış konuşması yapan MMMBD Pendik Şube Başkanı Bahri Köseoğlu nun ardından İSMMMO Pendik İlçe Temsilcisi Murat Doğan tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  hakkında konuşma yapıldı. . 1-7 Mart Muhasebe Haftası  hakkında MMMBD Pendik Şube yöneticisi İlknur Tansi tarafından  bir konuşma yapıldı. Kadınlar günü nedeni ile Mali Müşavir Nuriye Aydın tarafından bir şiir okundu. Günün akışını İSMMMO Pendik İlçe temsilci yardımcısı Fikriye Öztürk  yürüttü.

Gecede şanslı misafirlere esnaflardan alınan hediye çekleri dağıtıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Muhasebecilerden oluşan 18 kişilik Halk Oyunları ekibi ile Halay ve Karadeniz yöresi gösterisi yapıldı.

Gün boyu otelin Fasıl gurubu eşliğinde yorgunluk gideren meslektaşlar memnun bir şekilde ayrılıp yeni yapılacak etkinliği beklediklerini dile getirdiler.

 

%d blogcu bunu beğendi: